loading

درباره

دکتر تورج مکرمی

_

دکتر تورج مکرمی در سال ۱۳۷۰ با کسب رتبه ممتاز در کنکور سراسری وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران شد و پس از تکمیل دوره ۷ ساله پزشکی عمومی در سال ۱۳۷۹در آزمون تخصص شرکت کرده و در همان سال با رتبه دو رقمی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران (بیمارستان فوق تخصصی پوست رازی) شد. بیمارستان رازی قطب آموزشی و پژوهشی بیماری‌های پوست و مو و اعمال زیبایی در ایران به شمار می‌آید. دوره تخصصی پوست و مو ۴ سال بود و ایشان در دوران رزیدنتی متدهای مختلفی را در زمینه لیزر و اعمال زیبایی پوست و مو فرا گرفت و پس از تکمیل تحصیلات و اخذ بورد تخصصی پوست و مو در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را به طور رسمی در بخش خصوصی آغاز نمود.

  • متخصص پوست، مو و زیبایی
  • بورد تخصصي دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • عضو انجمن متخصصین پوست ايران
  • همکار سابق سازمان پزشکی قانونی
۱۷+

سال تجربه
در زمینه تکنیک‌های
جوانسازی پوست و زیبایی

دکتر تورج مکرمی در سال ۱۳۸۳ به عضویت انجمن متخصصین پوست ایران درآمد. انجمن پوست ایران بالاترین نهاد صنفی متخصصین پوست و مو است و زیر نظر وزارت بهداشت و درمان فعالیت‌های علمی و صنفی انجام می‌دهد. یکی از مهم‌ترین اهداف این انجمن معرفی متخصصین پوست و مو و مراکز معتبر زیبایی پوست به عموم مردم است.
عضویت دکتر تورج مکرمی در انجمن‌های علمی خارج از کشور و حضور فعال در گردهمای‌ها و کنگره‌های داخلی و خارجی زمینه ارتباط ایشان با صاحب‌نظران کشورهای مختلف را فراهم آورده و موجب می‌شود که با آگاهی از جدیدترین پیشرفت‌های علمی و تکنیک‌های نوین به مراجعین خود خدمت کند.

02188875573